Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

One World Observatory

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Mrakodrap One World Observatory - Freedom Tower: Bez front

4.7 (48)
Od 906 Kč

One World Observatory ne nejvyšší rozhlednou na západní polokouli! Na její vrchol se můžete dostat již během 60 vteřin! Z nejvyššího bodu si můžete užít neuvěřitelný výhled na horizont. Rezervujte si jedny z nejoblíbenějších vstupenek a vyhněte se frontám na Vyhlídku mrakodrapu! 

Přehled

- Žádné čekání ve frontách na vstupenky
- Návštěva vyhlídek ve 100. a 102. paře
- Dechberoucí 360° výhled na New York 
- Výhled je možné si užít bez časového omezení

Co mohu očekávat?

Pohled na New York z výšky
V květnu 2015 bylo ve One World Trade Center otevřeno 100. a 102. patro mrakodrapu One World Observatory, což z tohoto mrakodrapu činí nejvyšší vyhlídku na celé západní polokouli. Jedním z názvů, kterými se tato budova proslavila, je také Freedom Tower (Věž svobody), postavena na místě, kde dříve stálo ikonické Světové obchodní centrum, které bylo zničeno hrozivým teroristickým útokem 11. září 2001. 

Hned po vstupu vás přivítá Global Welcome Center, kde je připravena obří obrazovka s různými informacemi v mnoha světových jazycích, která generuje informace o návštěvnících z celého světa v podobě mapy. Užít si můžete program pojmenovaný "Voices", který vás seznámí s lidmi, kteří One World Trade Center vybudovali. Dále se budete moci podívat na základy, na kterých centrum stojí. 

Následně se vydáte k výtahům, které vás vyvezou do 102. patra, a to během necelých 60 vteřin. Zde si můžete užít například video, které vás seznámí s vývojem New Yorku od 15. století do současnosti. 

Následuje dvouminutové video, které kombinuje nejen časový záznam, ale také ptačí perspektivu, která vám odhalí mnohá kouzla a unikátní atmosféru New Yorku ve třech rozměrech. 

Ve 100. patře Vyhlídky, také známé jako Discovery Level, si budete moci vychutnat 360° pohled ze všech stran na ikonické New York City. 

Jak to funguje?

Stačí si jednoduše zvolit datum návštěvy One World Observatory. Na místo se prosím dostavte s předstihem 15 minut před začátkem prohlídky. 

Jak získám své vstupenky?
Jelikož vám musíme vstupenky zarezervovat v reálném čase je množné, že vaše e-vstupenky budou odeslány 48 hodin po dokončení rezervace. Své e-vstupenky si vytiskněte a přineste s sebou do One World Observatory. 

Jakou mají mé vstupenky platnost? 
Vaše vstupenky jsou platné pouze na den a čas zvolený během rezervace. 

Důležitá informace

- Upozorňujeme, že před vstupem do One World Observatory je povinností projít bezpečnostní prohlídkou. Na prohlídku si sebou neberte velká zavazadla a tašky. 
- Naše bezfrontové vstupenky neumožňují přeskočení front u bezpečnostní kontroly a výtahů. Platné jsou pouze pro fronty u vstupu do mrakodrapu. 

Kategorie vstupenek

Jsou k dispozici dětské vstupenky? 
Ne, nicméně, děti mladší 6 let mají vstup zdarma v doprovodu s platícím dospělým. 

Otevírací doba

7. ledna - 3. března: 9:00 - 19:00 
4. března - 5. května: 8:00 - 21:00
6. května - 1. října: 8:00 - 23:00 
2. října - 17. prosince: 8:00 - 21:00 
18. prosince - 3. ledna: 2021: 8:00 - 23:00 

Upozorňujeme, že otevírací doba v následujících dnech se může lišit: 4. červenec, 11. září, Díkuvzdání, Černý pátek, 24. prosinec, 25. prosinec a Nový Rok. 

Koupit

Út, 21 bře 2023

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Adresa

One World Observatory

Adresa
117 West St New York, NY 10007

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy