Vyhlídka na Top of the Rock: Bez fronty

4.5 (95)
Od 849 Kč

Vyhněte se frontám do Top of the Rock a užijte si pohled na New York City z vyhlídky. Na vyhlídku se dostanete kabinou se skleněným stropem, zde poté můžete navštívit jak venkovní, tak vnitřní vyhlídková místa. S těmito flexibilními vstupenkami můžete navštívit Top of the Rock dle vašich časových možností, lístky jsou platné jeden měsíc!

Přehled

- Žádné čekání ve frontách do Top of the Rock 
- Využijte flexibilní vstupenky platné jeden měsíc 
- Pohled na New York City z vyhlídky 
- Vnitřní a vnější vyhlídková místa 
- Kabina se skleněným stropem až na vyhlídku
- Děti mladší 6 let mají vstup zdarma 

Co mohu očekávat?

Vychutnejte si nejen čerstvého vzduchu, ale také dechberoucího výhledu. Pohled z této vyhlídky je vždy neuvěřitelný, ať již si jej užíváte v ranních hodinách, během západu slunce nebo ve večerních hodinách, kdy New York svítí neonovými cedulemi. Samotná budova má fascinující historii - Centrum Rockefeller stojí za návštěvu, a to samé platí pro Top of the Rock! 

Díky této vstupence si budete moci vychutnat neuvěřitelný panoramatický pohled na New York City, a to z 360°. Prohlídka je dechberoucí hned od začátku, kdy procházíte třpytícím se mezipatrem, kde se nachází například luxusní lustr Swarovski, ale také výstava seznamující s historií, architekturou a uměním centra Rockefeller. 

Dál můžete naskočit do speciální kabiny s proskleným stropem, která vás vyveze 70 pater do výšky během jediné minuty. Právě zde se nachází Top of the Rock, vyhlídka samotného centra. Vyhlídka pokrývá další tři patra plná míst určených pro pozorování, a to jak venku, tak uvnitř. Nezáleží na tom, v jakém počasí se sem vydáte, možností, jak pozorovat New York City je zde vždy mnoho! 

Mezi památky a budovy, které z této vyhlídky můžete zahlédnout, patří Empire State Building, One World Trade Center, Socha svobody, Central Park a mnohem více. Stojí to za to! 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace vám bude odeslána e-vstupenka na uvedenou e-mailovou adresu. Tuto vstupenku si prosím vytiskněte a přineste s sebou do centra Rockeffeler. 

Jak to funguje? 
Své e-vstupenky si přineste s sebou do centra Rockefeller, kde si je vyměníte za vstupenky pro konkrétní dostupný čas. Vyměnit si je můžete také za čas a datum dle vašich možností. 

Jakou platnost mají mé vstupenky?
Vstupenky jsou platné jeden měsíc od původního stanoveného data během rezervace. 

Důležitá informace

- Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme velké tašky a kufry 

Kategorie vstupenek

Dospělý (13+)
Dítě (6-12)
Dítě (0-6): Zdarma 

Otevírací doba

Každý den on 8:00 - 00:00
Poslední výtah: 11:00

Otevírací doba se může o státních svátcích lišit. 

Koupit

Ne, 26 kvě 2024

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přeskočení front na vyhlídku Top of the Rock 

Adresa

Vyhlídka na Top of the Rock: Bez fronty

Adresa
30 Rockefeller Plaza New York, NY 10112

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy