New York Airport Transfer: Shared Transfer

3.9 (140)
Od 504 Kč
Rezervujte si New York transfer z letiště mezi letiště JFK, letiště Newark nebo letiště La Guardia na Manhattan. Zde si můžete koupit váš sdílený transfer z letiště do minibusu. Rezervujte si dopravu z letiště v New Yorku zde!

Zde si můžete objednat cenově dostupné, na čase a bezpečných New York transfer na letiště do az Manhattanu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Máte zaručeno, snadný přechod na Manhattanu, a to i na špičce, když mnoho letů dorazí na letištích a taxies jsou velmi omezené!

Poskytujeme rychlé a efektivní, Doprava z letiště JFK, Newark Airport Shuttle a LaGuardia letiště kyvadlovou dopravu do az Manhattanu. Naše dveří ke dveřím share-ride raketoplány zajišťujeme dopravu v obou směrech mezi JFK, LaGuardia a Newark Letiště a hotely na Manhattanu mezi Battery Parku a 125. ulice.

Je to tak snadné, náš New York letiště dopravu, a to je obecně levnější než při taxík!

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
* Jednoduše přinést kopii poukazu (který Vám zašleme e-mailem po dokončení rezervaci) na "Ground Transportation Desk" v terminálu letiště příletu. Zde budeme poskytovat úplné informace o transferu a přesný návod, jak chytit jízdu do New Yorku s našimi minibusy.
* Pokud jste se rozhodli koupit zpáteční cestu z Manhattanu zpět na letiště, jednoduše uspořádat vyzvednout voláním na naši transfer z letiště agenta 2-3 dnů předem o datu zpáteční cestu (telefonní číslo pro přenos letišti zástupcem bude uvedeno na voucheru)!
* Příjezdu a odjezdu transferu jsou k dispozici pouze hotely se nachází na Manhattanu mezi Battery Park 125. ulice!
* Příspěvek zavazadla: Jeden kufr na osobu a jeden malý příruční za osobu!
* Používejte POUZE minibusy z a zřetelně označeny GO AIRLINK NYC.

Otevírací doba

Otevírací doba: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce

Koupit

Po, 22 čec 2024

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Bestseller

Tisknutelný kupón

Adresa

New York Airport Transfer: Shared Transfer

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy