Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Madame Tussauds New York

4.2 (10)
Od 798 Kč
Rezervovat vstupenky do muzea Madame Tussauds v New Yorku a získat rychlý přístup skladby do muzea voskových figurín. Kupte si vstupenky na Madame Tussauds v New Yorku zde!

Ve městě s miliony věcí vidět a dělat, vaše zastávka v New Yorku není dokončena, dokud jste zkušený slavného muzea Madame Tussauds. Jedno místo, kde můžete získat zblízka a osobní s více než 220 světových nejvíce fascinujících historických, politických a ikonických postav naší historie.

Vaše All Access kritérií vyhovění vstupenky zahrnuje:
• Vstup do atrakce, s "urychleným přístup lístku" (držitelé voucherů obdržíte VIP přístup) S více než 220 život-jako postavy z vosku ze světově nejvíce fascinující osobností a historických postav.
SCREAM! - Scare sami hloupě se temné straně Madame Tussauds v výkřik, naše živé herce naplněné přitažlivosti. • Duch New York - Ponořte se do skutečné podstaty New Yorku v naší nejnovější exponát. Stojan po boku Marilyn Monroe v klasickém NY scény, zazvoňte na burze cenných papírů, a přemýšlet o minulosti, v 9/11 Memorial. Podniknout vyhlídkovou procházku Central Park, sedět za volantem skutečného NY kabiny a vychutnat si jednou za doživotní možnost nechat se vyfotit uvnitř koruny Sochy Svobody.
nyní otevřena! Marvel 4D zkušenost zahrnuje přidání Thor, Captain America, Spiderman a nejnovější Hulk! Hosté jsou ponořeny do boje, aby zachránil New York jako Marvel Avengers ožívají v naší všech nových filmové dobrodružství

Tam je opravdu žádná omluva za to, že návštěvu Madame Tussauds, když se v New Yorku!

Důležité informace:
- Vstupenky budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu ihned po dokončení rezervace a platba byla schválena.
- Pro děti vstupenky: 4 až 12 let.
- Jak je třeba ukázat průkaz totožnosti s fotografií spolu s voucher / e-jízdenky při vstupu do muzea Madame Tussauds New York, jméno na voucheru / e-Vstupenku je nutné odpovídat názvu na průkaz totožnosti s fotografií
- Otevřeno denně po celý rok.
- Jízdenka platí 30 dnů ode dne, který si zvolíte při rezervaci.

Kategorie vstupenek

Adult
Child (3-12)
Infant (0-2): Free of charge

Otevírací doba

Denně od 10:00 do 20:00 (Ne-Čt) od 10:00 do 22:00 (Pá-So)

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

- Entry-ticket to Madame Tussauds - valid for one month.
- Access to Madame Tussauds New York Presents Broadway!
- An All Access Pass to all of the museum's exhibits (including Marvel SuperHeroes 4D Cinema and The Spirit of New York).

Adresa

Adresa
234 W 42nd St New York, NY 10036

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy