Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

-20%
Madame Tussauds New York

4.2 (10)
Od 821 Kč

Získejte přístup do světově proslulého muzea voskových figurín Madame Tussauds v New Yorku! Uvnitř se můžete stát součástí světově proslulých Broadway muzikálů jako jsou Cats nebo Fantom Opery! S těmito předem rezervovanými vstupenkami navíc získáváte také vstup na všechny výstavy, kde se můžete vyfotit se svými oblíbenými celebritami. 

Přehled

- Návštěva Madame Tussauds v New York City 
- Flexibilní vstupenky - platné jeden měsíc 
- Možnost stát se součástí muzikálu z Broadwaye 
- Více než 100 voskových figurín 
- Výběr ze tří druhů vstupenek 

Co mohu očekávat?

New York je město milionů zážitků a zastávka v muzeu voskových figurín Madame Tussauds by měla být na vašem seznamu. Právě toto je ideální místo, kde si pořídit fotku s vaší oblíbenou osobností z historie, politiky a dalších oblastí. Najdete jich zde více jak 100. 

Jedním z nových zážitků uvnitř tohoto muzea je procházka labyrintem zrcadel, který vás zavede do světa muzikálů Andrew Lloyd Webbera. Projděte se scénami s Grizabell z muzikálu Cats, zazpívejte si s Fantomem Opery nebo se staňte součástí mnoha dalších slavných scén z Broadwayských muzikálů! 

A tím pravé zážitky z New Yorku nekončí: Postavit se můžete do ikonické scéna Marilyn Monroe, zazvonit na zvonek na Burze a zavzpomínat na oběti teroristických útoků z 11. září v Památníku 9/11. Projděte se Central Parkem, posaďte se za volant new yorského taxíku a užijte si jedinečnou příležitost vyfotit se uvnitř koruny Sochy Svobody. 

K dispozici je výběr ze tří druhů vstupenek: Základní vstupné + 1 a +2. +1 a +2 znamenají další zážitky navíc. Vybírat můžete z Marvel SuperHeroes 4D Kina, které vás zavede do fascinujících světa 3D technologie a 4D efektů, mezi které patří vítr, sníh, mlha, aroma. Kino vás obklopí digitálním zvukem ze všech stran, který vás i celou rodinu ponoří do světa filmu! 

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace budou vaše vstupenky odeslány na e-mailovou adresu. Tyto vstupenky si prosím vytiskněte a přineste s sebou do muzea Madame Tussauds New York. 

Pro získání vstupenek do Madame Tussauds je nutné, spolu s e-vstupenkou, předložit také platný doklad totožnosti s fotografií. Jméno na e-vstupence se musí shodovat se jménem na dokladu totožnosti. 

Jakou platnost mají vstupenky?
Vaše vstupenky jsou platné 1 měsíc od data zvoleného během rezervace. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (13+)
Dítě (3-12)
Dítě (0-2): Zdarma 

Otevírací doba

Denně: 9:00 - 20:00 

Koupit

Po, 22 čec 2024

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

Vybírat můžete ze tří různých druhů vstupenek: 

Základní vstupné vám dává možnost využít VIP vstupu s rychlejším vstupem do muzea. Dále získáváte přístup ke všem muzejním výstavám a speciální části Madame Tussauds New York Presents Broadway!, vstupenka je platná jeden měsíc. 

Základní vstupné +1 nabízí vše z kategorie základní vstupné + vstup do Marvel 4D Kina (Marvel 4D Cinema and Experience). 

Základní vstupné +2 nabízí vše z kategorie základní vstupné + vstup do Marvel 4D Kina (Marvel 4D Cinema and Experience) a Undead - 7D Ride Experience. 

Adresa

Madame Tussauds New York

Adresa
234 W 42nd St New York, NY 10036

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy