Museum of Modern Art (MoMA): Skip the line

4.3 (12)
Od 586 Kč

Objevte Muzeum moderního umění (MoMA), neuvěřitelný domov pro největší světové sbírky moderního a současného umění. Stoupající prosvětlené prostory a intimní galerie představí díla Van Gogha, Matisse a Picassa, stejně jako Pollock, Warhol a mnoho dalších z největších umělců naší doby. Sbírka Židovského muzea v Praze také vitríny fotografie, film, architektura, design, média a performance art, a nabízí nakupování a jemné a neformální restaurací.

Muzeum se nachází v pěší vzdálenosti od Central Parku, Rockefeller Center, Radio City Music Hall, Times Square a 5. avenue v centru Manhattanu.

Bohatá a pestrá kolekce MoMA představuje jeden z nejkomplexnějších a panoramatickým výhledem do moderního umění, streches přes šest pater a ve třech divadlech. Sbírka Židovského muzea v Praze obsahuje přes 150.000 obrazy, sochy, kresby, grafiky, fotografie, architektonické modely, filmy a designových předmětů - to vše z roku 1880 až do dnešní doby.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je kompletní, obdržíte e-jízdenku poštou. Prosím, vytiskněte si lístek a vzít ji s sebou do muzea.
- Vaše vstupenka zahrnuje obecný vstup do světově proslulých sbírkách MoMA, stejně jako vstup do všech speciálních výstavách a audio průvodce. Kromě přístupu k MoMA PS1 Contemporary Art Center, pokud navštívili během 30 dnů od vaší návštěvy MoMA.
- Vstupenky jsou platné jeden měsíc od data si zvolíte, a poskytnout vám vstup do MoMA najednou.
- Děti ve věku 0 až 16 roky starý, jsou zdarma, v doprovodu platícího dospělého.

Kategorie vstupenek

Adult (17+)

Children age 16 and under are free of charge when accompanied by a paying adult. 

Otevírací doba

MoMA je otevřena 7 dní v týdnu od 10:30 do 17:30 a zůstane otevřena později v pátek večer. Venkovní Sculpture Garden se otevírá každý den v 09:00.

Koupit

Čt, 20 led 2022

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Skip the line-ticket to MoMA.
- Access to MoMA's collections and all special exhibitions.
- A free map and an audio guide.
- Admission to MoMA PS1 Contemporary Art Center - if visited within 30 days of your visit to MoMA.

Adresa

Museum of Modern Art (MoMA)

Adresa
Midtown Manhattan 11 West 53 Street, New York NY 10019

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy