Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Museum of Modern Art (MoMA): Skip the line

Od Kč 616

Objevte Muzeum moderního umění (MoMA), neuvěřitelný domov pro největší světové sbírky moderního a současného umění. Stoupající prosvětlené prostory a intimní galerie představí díla Van Gogha, Matisse a Picassa, stejně jako Pollock, Warhol a mnoho dalších z největších umělců naší doby. Sbírka Židovského muzea v Praze také vitríny fotografie, film, architektura, design, média a performance art, a nabízí nakupování a jemné a neformální restaurací.

Muzeum se nachází v pěší vzdálenosti od Central Parku, Rockefeller Center, Radio City Music Hall, Times Square a 5. avenue v centru Manhattanu.

Bohatá a pestrá kolekce MoMA představuje jeden z nejkomplexnějších a panoramatickým výhledem do moderního umění, streches přes šest pater a ve třech divadlech. Sbírka Židovského muzea v Praze obsahuje přes 150.000 obrazy, sochy, kresby, grafiky, fotografie, architektonické modely, filmy a designových předmětů - to vše z roku 1880 až do dnešní doby.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je kompletní, obdržíte e-jízdenku poštou. Prosím, vytiskněte si lístek a vzít ji s sebou do muzea.
- Vaše vstupenka zahrnuje obecný vstup do světově proslulých sbírkách MoMA, stejně jako vstup do všech speciálních výstavách a audio průvodce. Kromě přístupu k MoMA PS1 Contemporary Art Center, pokud navštívili během 30 dnů od vaší návštěvy MoMA.
- Vstupenky jsou platné jeden měsíc od data si zvolíte, a poskytnout vám vstup do MoMA najednou.
- Děti ve věku 0 až 16 roky starý, jsou zdarma, v doprovodu platícího dospělého.

Kategorie vstupenek

Are there children's tickets?
No, but children age 17 and under are free when accompanied by a paying adult. 

Otevírací doba

MoMA je otevřena 7 dní v týdnu od 10:30 do 17:30 a zůstane otevřena později v pátek večer. Venkovní Sculpture Garden se otevírá každý den v 09:00.

Kupujte

úte, 21 kvě 2019

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

Your ticket includes general admission to MoMA’s world-renowned collections as well as entry into all special exhibitions and an audio tour, as well as admission to MoMA PS1 Contemporary Art Center if visited within 30 days of your visit to MoMA.

Adresa

Museum of Modern Art (MoMA): Skip the line

Adresa
Museum of Modern Art Midtown Manhattan 11 West 53 Street, New York, NY 10019

×