Newark Airport Transfer: Private Transfer

4.4 (10)
Od 3 306 Kč
Místo toho, aby s důrazem na veřejnou dopravu, nebo se snaží vlajky taxi, zvolte náš nákladově efektivní soukromý raketoplán, aby vaše dovolená v New Yorku může začít bezproblémová. Náš řidič vás bude čekat na newyorské letiště Newark a odveze Vás do hotelu.

Bez ohledu na to, zda cestujete sami, v páru nebo ve velké skupině, naši zkušení, profesionální řidiči vám zajistí dopravu na az letiště Newark je hračka!

Zde si můžete objednat rychlé, efektivní a soukromou kyvadlovou dopravu mezi letištěm v Newarku a vašeho hotelu. Naše dveře-to-door politika zajišťuje dopravu do az vašeho hotelu a letiště v Newarku.

Stačí si objednat soukromou Newark letiště tady, a budete splňovat svůj vlastní ovladač na letišti. Pokud chcete, můžete si také objednat dopravu zpět, z hotelu na letiště.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte e-jízdenku poštou. Prosím, vytiskněte si lístek a přinést s sebou.
- Pokud si přejete objednat soukromou Newark Airport shuttle zpáteční, musíte umístit dva příkazy: Jeden z letiště do hotelu a jeden z hotelu na letiště, protože každá rezervace musí své vlastní číslo potvrzení.
- Předtím, než dokončíte rezervaci, budete požádáni, aby nám poskytli jména cestujících, datum příjezdu / odjezdu, informace o letu a hotelu (včetně adresy a telefonního čísla), a tak můžeme zařídit transfer.
- Dětské ceny jsou stejné jako dospělí.
- Ceny jsou zde na těchto stránkách jsou uvedeny za auto, ne za osobu.
- Můžete si vybrat mezi sedanem, pokud jste mezi 1-3 osoby, VIP SUV, pokud jsou 4-6 a dodávky, pokud jste mezi 7-10 osob.
- Ty jsou povoleny pouze jeden standardní kufr a jeden kus příručního zavazadla na osobu.
- Cena pro soukromou dopravu na letiště Newark obsahuje tipy, silniční daň a daně.

Otevírací doba

Provozní doba: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Koupit

Po, 22 čec 2024

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

Newark Airport Transfer: Private Transfer

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy