New York Airport Transfer: Private Transfer

4.0 (2)
Od 2 521 Kč
Rezervujte si privátní transfer na letiště v New Yorku sem, a dostat se do Manhattanu v ještě v jednom z našich luxusních sedanů a dodávky. To je skvělé a upscale alternativa k naší populární sdílený transfer z letiště. Rezervujte si Soukromá New York transfer z letiště zde!

Poskytujeme rychlé, efektivní a soukromé, transfer z letiště JFK, Newark transfer z letiště LaGuardia a služby transfer z letiště do az Manhattanu. Naše door-to-door soukromé jízda zajišťujeme dopravu v obou směrech mezi JFK, LaGuardia a Newark letiště a hotely se nachází na Manhattanu.

Stačí si objednat soukromé služby v New Yorku na letiště tady a být vítán ovladač, když dorazí na letišti, a pokud se vám líbí, můžete si také objednat vaše vlastní jízdu zpět z hotelu na Manhattanu za na letiště.

Jednoduché, soukromé a luxusní transfer z letiště, které mohou být větší než očekávání!

Důležité informace:
- Pokud chcete, aby se soukromý transfer na Manhattan z letiště a také z Manhattanu a zpět na letiště, proveďte 2 oddělené rezervace, takže máte dvě rezervace a 2 rezervační číslo!
- Pokud se Vaše rezervace potvrzena, zašleme Vám voucher / e-jízdenku jako PDF dokument do vaší e-mailovou adresu. Prosím vytisknout voucher / e-jízdenku, a přinést kopii s sebou do New Yorku. Jeden tištěný voucher je nutné pro každou jednotlivou cestu přenosu, které jste si zakoupili!
- Zde si můžete objednat SEDAN je až pro 3 osoby!
- Zde si můžete objednat VIP SUV až pro 6 osob!
- Zde si můžete objednat VAN je až pro 10 osob!
- Uvedená cena je za jedno auto - ne každý člověk. Takže jste si například - pro 3 osoby, pak kniha 1 x převodovka, jste 4-6 lidí, pak kniha 1 x SUV atd
- Příspěvek na zavazadla: Jeden kufr na osobu a jeden malý příruční na osobu.
- Váš soukromý transfer z letiště v New Yorku s MySedan obsahuje tipy, poplatky a daně.

Otevírací doba

Otevírací doba: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
Rezervovat nyní

Koupit

So, 15 čer 2024

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

New York Airport Transfer: Private Transfer

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy