Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

New York Airport Transfer: Private Transfer

4.0 (2)
Od 2 537 Kč
Rezervujte si privátní transfer na letiště v New Yorku sem, a dostat se do Manhattanu v ještě v jednom z našich luxusních sedanů a dodávky. To je skvělé a upscale alternativa k naší populární sdílený transfer z letiště. Rezervujte si Soukromá New York transfer z letiště zde!

Poskytujeme rychlé, efektivní a soukromé, transfer z letiště JFK, Newark transfer z letiště LaGuardia a služby transfer z letiště do az Manhattanu. Naše door-to-door soukromé jízda zajišťujeme dopravu v obou směrech mezi JFK, LaGuardia a Newark letiště a hotely se nachází na Manhattanu.

Stačí si objednat soukromé služby v New Yorku na letiště tady a být vítán ovladač, když dorazí na letišti, a pokud se vám líbí, můžete si také objednat vaše vlastní jízdu zpět z hotelu na Manhattanu za na letiště.

Jednoduché, soukromé a luxusní transfer z letiště, které mohou být větší než očekávání!

Důležité informace:
- Pokud chcete, aby se soukromý transfer na Manhattan z letiště a také z Manhattanu a zpět na letiště, proveďte 2 oddělené rezervace, takže máte dvě rezervace a 2 rezervační číslo!
- Pokud se Vaše rezervace potvrzena, zašleme Vám voucher / e-jízdenku jako PDF dokument do vaší e-mailovou adresu. Prosím vytisknout voucher / e-jízdenku, a přinést kopii s sebou do New Yorku. Jeden tištěný voucher je nutné pro každou jednotlivou cestu přenosu, které jste si zakoupili!
- Zde si můžete objednat SEDAN je až pro 3 osoby!
- Zde si můžete objednat VIP SUV až pro 6 osob!
- Zde si můžete objednat VAN je až pro 10 osob!
- Uvedená cena je za jedno auto - ne každý člověk. Takže jste si například - pro 3 osoby, pak kniha 1 x převodovka, jste 4-6 lidí, pak kniha 1 x SUV atd
- Příspěvek na zavazadla: Jeden kufr na osobu a jeden malý příruční na osobu.
- Váš soukromý transfer z letiště v New Yorku s MySedan obsahuje tipy, poplatky a daně.

Otevírací doba

Otevírací doba: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
Rezervovat nyní

Koupit

Pá, 3 úno 2023

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy