Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupné v New York

Vítejte na ListkyNewYork.cz, webových stránkách pro ty, kteří mají zájem o vstupenky na atrakce, události a prohlídky v New Yorku. Zde si můžete snadno, rychle a bezpečně zakoupit vstupenky na let helikoptérou nad Manhattanem, vstupenky na Sochu svobody, Ellis Island nebo budovu Empire State, na Gospel v Harlemu, na prohlídku míst, která znáte ze svých oblíbených filmů z New Yorku, a také když se chcete přidat k děvčatům ze Sexu ve městě nebo se zúčastnit plavby po řece Hudson.

Možnosti jsou neomezené a vstupenky na jakoukoliv atrakci můžete zakoupit na ListkyNewYork.cz.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Informace o místě

Madame Tussauds New York: Skip the line

Madame Tussauds New York: Skip the line

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Madame Tussauds New York: Skip the line

4.2 (10)
Od Kč 1036
Rezervovat vstupenky do muzea Madame Tussauds v New Yorku a získat rychlý přístup skladby do muzea voskových figurín. Kupte si vstupenky na Madame Tussauds v New Yorku zde!

Ve městě s miliony věcí vidět a dělat, vaše zastávka v New Yorku není dokončena, dokud jste zkušený slavného muzea Madame Tussauds. Jedno místo, kde můžete získat zblízka a osobní s více než 220 světových nejvíce fascinujících historických, politických a ikonických postav naší historie.

Vaše All Access kritérií vyhovění vstupenky zahrnuje:
• Vstup do atrakce, s "urychleným přístup lístku" (držitelé voucherů obdržíte VIP přístup) S více než 220 život-jako postavy z vosku ze světově nejvíce fascinující osobností a historických postav.
SCREAM! - Scare sami hloupě se temné straně Madame Tussauds v výkřik, naše živé herce naplněné přitažlivosti. • Duch New York - Ponořte se do skutečné podstaty New Yorku v naší nejnovější exponát. Stojan po boku Marilyn Monroe v klasickém NY scény, zazvoňte na burze cenných papírů, a přemýšlet o minulosti, v 9/11 Memorial. Podniknout vyhlídkovou procházku Central Park, sedět za volantem skutečného NY kabiny a vychutnat si jednou za doživotní možnost nechat se vyfotit uvnitř koruny Sochy Svobody.
nyní otevřena! Marvel 4D zkušenost zahrnuje přidání Thor, Captain America, Spiderman a nejnovější Hulk! Hosté jsou ponořeny do boje, aby zachránil New York jako Marvel Avengers ožívají v naší všech nových filmové dobrodružství

Tam je opravdu žádná omluva za to, že návštěvu Madame Tussauds, když se v New Yorku!

Důležité informace:
- Vstupenky budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu ihned po dokončení rezervace a platba byla schválena.
- Pro děti vstupenky: 4 až 12 let.
- Jak je třeba ukázat průkaz totožnosti s fotografií spolu s voucher / e-jízdenky při vstupu do muzea Madame Tussauds New York, jméno na voucheru / e-Vstupenku je nutné odpovídat názvu na průkaz totožnosti s fotografií
- Otevřeno denně po celý rok.
- Jízdenka platí 30 dnů ode dne, který si zvolíte při rezervaci.

Kategorie vstupenek

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 4-12. Children under age 4 are free when accompanied by a paying adult.

Otevírací doba

Denně od 10:00 do 20:00 (Ne-Čt) od 10:00 do 22:00 (Pá-So)

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

With your All Access Pass you get access to all of the museum's exhibits, including:

The Spirit of New York
Immerse yourself in the real essence of New York City in our newest exhibit. Stand next to Marilyn Monroe in a classic NY scene, ring the bell at the Stock Exchange, and reflect on the past at the 9/11 Memorial. Take a scenic stroll through Central Park, sit behind the wheel of a real NY cab and enjoy a once in a life-time opportunity to get your picture taken inside the crown of the Statue of Liberty. 

The Marvel SuperHeroes 4D Cinema
Experience Marvel SuperHeroes 4D Cinema, the new attraction at Madame Tussauds New York that delivers amazing 3D technology with the latest in 4D special effects including wind, snow, mist, scent, digital surround sound and an exciting line-up of films to thrill the entire family. The films are approx. 10-15 minutes long. 

...and many, many more fun and entertaining exhibits!

Adresa

Madame Tussauds New York: Skip the line

Adresa
234 West 42nd Street, Between 7th and 8th Avenues , Times Square New York NY 10036

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy